Kontakt

Kontakt

Jesteś kandydatem w nadchodzących wyborach samorządowych 2018? Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz zareklamować się na naszym portalu? Napisz do nas lub zadzwoń!  Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby zgłosić uwagę lub zadać pytanie.

Biuro Obsługi Klienta odpowie w możliwie najkrótszym terminie.

Kontakt z Create WWW

Kontakt z nami

CreateWWW

ul. Piastowska 21f
49-300 Brzeg

e-mail: [email protected]

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji zawsze wówczas, gdy tylko nas potrzebujecie pod numerami telefonu:

  • Tomasz: +48 661 115 910
  • Michał: +48 733 415 555
  • Tomasz: +48 796 555 944

Agencja reklamowa, interaktywna /kontakt/

Agencja interaktywna Create WWW kompleksowo obsługuje swoich Klientów na dwóch płaszczyznach: Internet (kompleksowa obsługa w zakresie stron i sklepów internetowych) oraz reklamie (projekty graficzne, wydruk cyfrowy lub offsetowy oraz wykończenie wraz z montażem).

W związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi pojawia się konieczność podjęcia akcji mających na celu zdobycie poparcia lokalnej społeczności. Zapraszamy do kontaktu. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku przygotowaliśmy ofertę specjalna, dzięki której będą Państwo mieli szansę na  skuteczną promocje Państwa osoby wśród mieszkańców, a co za tym idzie zdobycie satysfakcjonującej liczby głosów w nadchodzących wyborach samorządowych.

Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych narzędzi umożliwiających skuteczną reklamę. Państwa osoby – wśród nich: wizytówkibaneryplakaty reklamoweulotkistrony internetowe oraz inne formy promocji.

Strony i sklepy internetowe /kontakt/

Projektowaniem i tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od 2002 roku. Ponad 11-letnie doświadczenie oraz nieograniczona kreatywność połączona z zapałem do pracy pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu Klientów oraz osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku ogólnopolskim. Ciągle rozwijamy nasze portfolio, które do tej pory liczy ponad 1300 wykonanych stron i sklepów internetowych.

Zaufało nam wiele firm oraz instytucji. Możemy się pochwalić wieloma projektami (małymi i dużymi). Dbając o jakość usługi i produktów dajemy naszym Klientom GWARANCJE JAKOŚCI naszych usług. Dlatego wielu Klientów jest z nami od kilku lat!

Reklama – projekt / wydruk /kontakt/
Od 2009 roku rozwijamy drugi dział firmy, jakim jest agencja reklamowa Create WWW, pozwalająca nam na kompleksową obsługę klienta w zakresie reklamy (oferujemy całość usługi: projekt graficzny, druk cyfrowy lub offsetowy, wykończenie i montaż produktu).

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego projektu i zagadnienia to podstawa – kontakt. Poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań na każdym etapie współpracy. Niezbędna wiedza do zwiększania sprzedaży zarówno online i offline. Ogromne i wieloletnie doświadczenie na rynku polskim.

Kontakt – formularz kontaktowy: