Dla kandydatów

Reklama dla kandydatów

Już 21 października 2018 roku odbędą się wybory samorządowe. Jak co cztery lata, podczas wyborów do samorządu lokalnego pojawia się konieczność podjęcia akcji mających na celu zdobycia poparcia społeczności.

reklama dla kandydatów
Zapytaj o specjalną ofertę reklamową dla kandydatów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszego rynku, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla kandydatów na radnych, wójtów i burmistrzów, dzięki której będą Państwo mieli szansę na skuteczną promocję swojej osoby, wśród wyborców. Efektem pozytywnej reklamy będzie zdobycie satysfakcjonującej liczby głosów w nadchodzących wyborach.

Wybory – reklama dla kandydatów

Nasza firma oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych narzędzi umożliwiających efektywna reklamę kandydatów. Największą popularnością podczas ostatnich wyborów cieszyły się m.in. kalendarzyki listkowe, wizytówki, banery, plakaty oraz ulotki. Wielu kandydatów zdecydowało się na reklamę w internecie poprzez stworzenie indywidualnych stron internetowych. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się również reklama w social mediach. Wymienione narzędzia to tylko niewielka część naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo, poparte wieloletnim doświadczeniem podczas wyborów samorządowych oraz parlamentarnych.

Doświadczenie w reklamie

Korzystając z doświadczenia zdobytego w ciągu 10 dziesięciu lat, nie oferujemy Państwu zwyczajnych produktów czy usług, ale skuteczne narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie wyznaczonych sobie celów. Nasze produkty i usługi mają charakter kompleksowy, dzięki temu wymagamy od Państwa minimum zaangażowania, dostarczając w 100% gotowy produkt czy usługę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą reklamową – Reklama dla kandydatów – firmy Create WWW. Jeżeli interesują Państwa inne produkty, które nie zostały zawarte w naszej ofercie, służymy pomocą.

W razie pytań lub zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:
Tomasz Sokół, tel. +48 661 115 910


Informator Wyborczy

Reklama dla kandydatów

Informator Wyborczy - reklama dla kandydatówZbliżają się wybory samorządowe, dlatego wszyscy, którzy poważnie myślą o kandydowaniu zastanawiają się nad skutecznymi formami szerokiego przekazu informacji. Do tego właśnie służy Samorządowy Informator Wyborczy, będący jedynym takim narzędziem w naszym powiecie. Dla pojedynczych kandydatów przygotowaliśmy specjalną ofertę, a dla Komitetów Wyborczych bardzo atrakcyjna promocję.

Samorządowy Informator Wyborczy służyć ma wszystkim kandydatom w taki sam sposób. Każdy może tu zarezerwować dla siebie indywidualną wizytówkę internetową o przykładowym adresie:

  • zdjęcie główne kandydata,
  • trzy zdjęcia rodzinne (uznaniowo)
  • metryczka
  • treść dodatkowa bez limitu słów.
  • spoty reklamowe

Rodzaje promocji – reklama dla kandydatów

Oprócz tego można też dołączyć pliki z programem wyborczym danego ugrupowania, aktywne przekierowanie do strony internetowej komitetu wyborczego, czy emisję spotu reklamowego zamieszczonego w serwisie YouTube.

Zespół pojedynczych wizytówek tworzył będzie odrębna listę wyborczą z obowiązującymi numerami zarówno samej listy, jak i poszczególnych kandydatów.

Cena pojedynczej wizytówki dla indywidualnego kandydata: 50 zł netto / 61,50 zł brutto

Zapraszamy serdecznie wszystkich kandydatów, bez względu na przynależność polityczną do zapoznania się z tą atrakcyjna ofertą, która w znaczący sposób może wpłynąć na wybór Waszych kandydatów. System jest ponadpartyjny i został zaprojektowany w sposób, dający wszystkim kandydatom jednakowa możliwość autopromocji.

Z kolei wyborca, ma doskonałą okazję do zapoznania się z każdym kandydatem z osobna i dokonania wyboru w oparciu o maksimum wiedzy, a nie o strzępy docierających do niego informacji.